رمز و راز کسب و کار اینترنتی

رمز و راز کسب و کار اینترنتی

رمز و راز کسب و کار اینترنتی

رمز و راز کسب و کار اینترنتی : در عصری که هر شغل متقاضیان فراوان دارد، انسان همواره تلاش می کند که از دیگران پیشی بگیرد و اگر چنین نکند، نمی تواند به بقای خود در بازار کار مطمئن باشد.

گرچه اقتصادی فکر کردن و اهمیت دادن به مادیات مهم ترین جنبه زندگی فرد نیست اما تامین حداقل نیازها امری ضروری و واجب است.

در این نوشتار قصد دارم شما را با ترفند های افراد ثروتمند آشنا کنم :

 

  • پول دارها، پول خلق می کنند:

در آینده نه چندان دور، صدها نفر شبیه بیل گیتز و شرکت های موفقی چون مایکروسافت هر سال در سراسر دنیا پدید خواهند آمد.

امروزه، اطلاعات، ثروت محسوب می شود اما مشکل این است که اطلاعات به سرعت نور در حال پیشرفت و حرکت می باشد.

کار سختی نیست اگر بخواهید با دنیای اطلاعات هم سو شوید، توجه کنید! اگر بخواهید😊.

این روزها آدم های را میبینیم که سخت تر از قبل کار می کنند، فقط به این دلیل که افکار قدیمی را رها نمی کنند. آنها دلشان می خواهد همه چیز مثل گذشته باشد و در واقع در مقابل تغییرات مقاومت می کنند.

در این رابطه جمله زیبا از رابرت کیوساکی را به یاد آورید که می گوید: “آدم های طبقات پایین و متوسط برای پول کار می کنند اما پول دار ها، پول می سازند.”

بزرگترین ثروت انسان، دانسته های اوست و بزرگترین ریسک انسان، چیزهایی هستند که نمی داند.

شما با داشتن کسب و کار اینترنتی، با فکر و ذهن خود در حال درآمد زائی هستید حتی موقعی که خواب هستید!

هزینه ای که جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود میپردازید بسیار کمتر از هزینه راه اندازی همان فروشگاه در محلی از خیابان می باشد و بازاری که در خیابان در دست دارید بسیار محدود است. البته اگر دارای مغازه و یا کارگاه هستید در این امر تفاوتی ندارد و با راه اندازی کسب و کار اینترنتی، شغل خود را توسعه داده اید و ضرر نکرده اید.

 

 

  • برای یاد گرفتن کار کنید نه برای پول در آوردن:

یکی از مدیران موفق دنیا می گوید : ” کارگران به سختی کار می کنند که اخراج نشوند و کارفرما ها همان قدر به آنها می پردازند که کارشان را رها نکنند. ”

نتیجه اینکه تعداد زیادی از کارگر ها هیچوقت پیشرفت نمی کنند و همان کاری را انجام می دهند که به آنها آموزش داده شده است.

با بررسی الگوی زندگی بزرگان و ثروتمندان متوجه یک توصیه مهم آنها می شوید؛ به جای این که به خاطر پول درآوردن دنبال کار باشید، بیشتر بخاطر چیز یاد گرفتن دنبال کار بروید.

مهارت های خود را بشناسید و آنها را تقویت کنید. اگر به دنبال کسب و کار به روز هستید می توانید طراحی سایت را انتخاب کنید چرا که؛ بازاریابی دیجیتال نسبت به بازاریابی سنتی بسیار موثر تر، سریع تر و کم هزینه تر است. البته علاقه داشتن به موضوع جهت بالا بردن مهارت بی تاثیر نیست.

بعد از داشتن مهم ترین عنصر حرکت: علاقه، صبورانه شروع به یادگیری کنید و با داشتن کسب و کاری در اینترنت از زندگی دیجیتالی خود لذت ببرید.

 

 

  • به دنبال ایده های جدید باشید:

همیشه به دنبال ایده های متنوع و نوع باشید، اطراف ما پر از ایده های فوق العاده هستند که هنوز کشف نشده اند. هر چیز ساده در اطراف ما میتوانند یک ایده باشد، لازم نیست حتما بدنبال چیزهای خاص برویم. باید بدانید که ایده ها حتما از ذهن افراد نابغه نمی آید بلکه از نیاز های ما می آید. به اسنپ توجه کنید: نرم افزار محبوب که در اکثر شهر های ایران قابل استفاده است. ایده از کجا شروع شد؟ 😊

در حقیقت به جای گشتن به دنبال ایده های کسب و کار، باید بدنبال مشکلات بگردیم که بتوانیم زندگی مردم را راحت تر کنیم و آنها حاظر هستند بابت راحتی خود به ما پول بدهند. اگر فردی با ذهن خلاق هستید از همین امروز شروع کنید و به دنبال ایده بگردید.

 

  • از تحقیقات در رابطه با رقیب های خود غافل نشوید:

قبل از شروع انجام هر کاری، باید بازار کار و رقبای خود را در محصول خود بسنجید و از کیفیت کار و حتی قیمت کار آنها با خبر شوید. باید بدانید هر محصول چه خصوصیاتی دارد و نکات هر کسب و کار را بسته به انتخاب خود پیدا کنید چرا که شما باید از آنها بهتر عمل کنید.

در مواردی می توانید با پرس و جو از افراد که جهت بر طرف کردن آن نیاز چگونه عمل می کنند تحقیق کنید.

برای داشتن آینده سرشار از درآمد و زندگی آرام باید از قبل همه چیز را به نحو احسن انجام دهید.

فارسی پی اس دی مرجع آموزش فارسی در زمینه کسب و کار اینترنتی

Amin-KaizeR

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*