چرا کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی

چرا کسب و کار اینترنتی

چرا کسب و کار اینترنتی :

انسان از لحظه ای که خود را می شناسد تا آن لحظه که چشم از جهان فرو می بندد، پیوسته در تلاش برای  دستیابی به موفقیت و کامیابی است. بنابراین تعجبی ندارد اگر همه به دنبال آموختن رمز و راز موفقیت باشند.

موفقیت امری نسبی است و هرگز تعریف به خود نمی پذیرد اما به طور کلی می توان گفت : ” فرد موفق کسی است که به آرزوهای خود برسد و در درون احساس رضایت خاطر کند که این خود حاصل تلاش مداوم است. ”

در دنیای امروزی معرفی کسب و کار خود به دیگران علاوه بر، برطرف کردن نیاز آنها باعث در آمد زائی می شود. در واقع با به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی درمورد تخصص خود مانند(طراحی سایت، ترجمه مقالات، تایپ و…) یا محصولات و کالای خود به افراد جهت شناسایی خلاء موجود در روزمرگی آنها کمک می کنید.

شایان ذکر می باشد که طی تحقیقات ثابت شده است که ۷۵% افراد قبل از خرید محصول مورد نظر در فضای مجازی درمورد آن تحقیق می کنند.

چگونه از نردبان ترقی استفاده کنیم؟

در این قسمت قصد داریم شما را با نردبان دوست داشتنی ترقی آشنا کنیم، برای استفاده بهتر از این نردبان باید شرایط زیر را رعایت کنید:

 • روی هر پله نباید بیش از حد معمول مکث کنید:

برای شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی نباید حتما محصول و یا کالایی جهت عرصه دارا باشید، شما می توانید با استفاده از تفکرات خود و ایده های خود تولید درآمد کنید.

به شما توصیه می کنم جهت جلوگیری از سردرگمی و افزایش انگیزه خود، اهداف زندگیتان را روی کاغذ بیاورید و درمورد آنها مصمم باشید و به آنها قول بدست آوردن شان را بدهید و بدون درنگ شروع به یادگیری کنید چرا که انگیزه موتور محرک ما برای ساختن آینده روشن است.

با وجود ابزار های مختلف طراحی سایت دیگر ایجاد سایت اینترنتی و یا فروشگاه اینترنتی کار سختی نیست. حتی اگر آنقدر سرتان شلوغ است که فرصت وقت گذاشتن جهت ایجاد یک کسب و کاری اینترنتی ندارید میتوانید با خیالت راحت درآمد زائی اینترنتی خود را به متخصصین ما بسپارید تا بهترین و مناسب ترین نوع کسب و کار اینترنتی، متناسب با شغل و حرفه شما را راه اندازی کنند😊 در آن روی سکه، اگر بدون داشتن، دانش برنامه نویسی علاقمند به یادگیری و ایجاد کسب و کار اینترنتی می باشید، سایت ما دارای آموزش های صفر تا صد برای مبتدیان عزیز می باشد.

 

 • پس از پیمودن پله اول، نوبت پله دوم است:

بعد از گرفتن تصمیم قانع جهت درآمد زائی فوق العاده نوبت به عملی کردن آن است. به لطف گسترش کسب و کار های اینترنتی مانند دیجی کالا و حتی اسنپ، مردم را به حد زیادی به سمت کسب و کاری های اینترنتی کشانده است.

قابل درک است که امروزه مردم نسبت به خرید های اینترنتی بیشتر اعتماد می کنند. البته کسب در آمد از اینترنت صرفا به معنای قرار دادن پورتال خرید در سایت نیست، شما می توانید تنها با معرفی محصول و یا ایده خود کسب در آمد کنید.

 

 • از نردبانی که پایه اش شکسته است استفاده نکنید:

تحقیق کنید، نگذارید افرادی که از دنیای امروز بی اطلاع هستند با بدبینی و ترس های پوچ شما را از انجام داشتن کسب و کار اینترنتی منصرف کنند. برای موفقیت بیشتر دوستان خود را از میان افراد برجسته، خیرخواه و مثبت اندیش انتخاب کنید. از انجام کاری های بزرگ هراس به خود راه ندهید. با انتخاب راه و روش درست و مقاومت و شکیبایی هر کاری امکان پذیر است. راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی سخت نیست اما بزرگ است چرا که شما با معرفی خود به دنیای بزرگ اینترنت، کار بزرگی انجام داده اید.

بد نیست بدانید؛ سایت های همانند: سایت علی بابا که یک شرکت الکترونیک چینی می باشد با فراهم کردن امکان فروش و خدمات از طریق وب سایت روزانه دارای ۴میلیارد در آمد است .

“اشتیاق” و “تدریج” دو شرط اصلی موفقیت می باشند و بدانید که اگر در کارها جدیت به خرج ندهید، بی استعداد ترین افراد مصمم و با اراده بر شما پیشی خواهند گرفت.

 

 • باید ابتدا جای پا را محکم کرد و سپس قدم بعدی را برداشت:

بزرگی می گوید: ” اگر در استفاده از امکاناتی که زندگی در اختیار مان می گذارد کوتاهی کنیم، سزاوار سرزنش هستم.”

با استفاده از اینترنت و داشتن یک کسب و کار اینترنتی میتوانید بدون حد و مرز و در همه جا کسب و کار خود را گسترش دهید و در یک بازده زمانی کوتاه محصولات و خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهید.

 

به طور مختصر از مراحل نردبان می توان فهمید که با حُسن استفاده از زمان، مکان و برخورد صحیح با موقعیت ها و فرصت های پیش آمده، می توان روند زندگی خود را بارور ساخت.

مطالب مرتبط با کسب و کار اینترنتی را در سایت فارسی پی اس دی دنبال کنید

Amin-KaizeR

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *