کسب و کار اینترنتی

همه چیز درباره کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی

این بار قصد داریم در این مقاله در مورد کسب و کار اینترنتی مطالبی را برای شما در این زمینه ارائه دهیم با این مقوله آشنا شوید و همچنین چطور و به چه شکل میتوانید از این طریق کسب درآمد کنید !

فکر کنید و پول دار شوید در عوض اینکه سخت کار کنید و پول دار شوید!

جهان امروز، جهانی پیچیده و متغیر و بسیار بزرگ از دنیای گذشته است. در دنیای امروز کسی جام جهان نما ندارد اما در یک نکته کوچک ترین تردیدی وجود ندارد؛ آن هم این است که تغیرات آینده، در ذهنیت ما نمی گنجند و هیچکس از آن خبر ندارد.

علت اصلی نوشتن این مقاله و مقالاتی که در آینده منتشر خواهد شد؛ بهترین استفاده از امکانات کنونی که نه تنها جهت پیشرفت کار و زندگی شخصی است بلکه پیشرفت جامعه و به نوعی تبدیل زندگی خود به زندگی هوشمند را در پی دارد.

بدون هیچگونه آموزش مالی، همه ما برای گذراندن زندگی از فرمول های استاندارد شده ای همانند: سخت کار کردن، پس انداز، قرض گرفتن و پرداخت مالیات های سنگین استفاده می کنیم.

به همه شما دو نعمت بزرگ داده شده است؛ مغز تان و وقت تان.

این به شما بستگی دارد که از این دو چگونه استفاده کنید. آن چیزی که در ذهن شماست تعیین می کند که چه چیزی در دست های شما باشد، به خودتان ایمان داشته باشید.

پول فقط یک ایده است و هدف نیست اگر شما یاد بگیرید که کاری کنید که پول برای شما سخت کار کند، زندگی شما راحت تر و شادمانه تر خواهد شد.

کسب و کار اینترنتی

با اعتماد به نفس دست به کار شوید !

اکثر افراد در سازمانها می خواهند کارهایشان را به خوبی انجام دهند، در خدمت مردم باشند و در قبال آن برای خود سود کسب کنند ولی متاسفانه توسط سیاست های غیر یاری دهنده و سوء استفاده برخی افراد از قدرت، مایوس شده و خسارت می ببیند. ماموریت ما در این مقاله این است به شما کمک کنیم با داشتن کم ترین دانش در خصوص اینترنت، از قدرت تفکر فوق العاده و وقت خود استفاده کنید تا توسط راه اندازی کسب و کار اینترنتی بتوانید به درآمدی مناسب، شغل به روز و هر آنچه در ذهن خلاق خود دارید، برسید.

آیا واقعاً امکان این که از اینترنت بتوانم کسب درآمد کنم، وجود دارد؟

پاسخ بله است. اینترنت نه تنها انجام برخی از کسب و کار ها را راحت تر کرده است بلکه گزینه های تجاری جدیدی نیز اضافه کرده است.

لطفاً توجه داشته باشید که کسب و کار اینترنتی روش امرار معاش خودکار نیست، مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به تصمیم گیری دارد که بتوانید به آن پایبند باشید، آماده یادگیری باشید، تحقیق کنید، برنامه ریزی کنید و در نهایت تا برنامه شما به نحوه احسن عملی نشده است، تسلیم نشوید.

کسب و کار اینترنتی چگونه می تواند برای من پول سازی کند؟

هر در آمد زایی از اینترنت، کسب و کار اینترنتی نیست. کسب و کار اینترنتی به نوعی از کسب و کارها گفته می شود که فعالیت آنها بر اساس اینترنت و مبتنی بر توانایی های اینترنت است در واقع هر کسب و کاری که در فضای اینترنت راه اندازی و مدیریت شود که نهایتا منجر به کسب درآمد شود، نوعی کسب و کار اینترنتی می باشد.

اگر در اینترنت و موتور های جستجو در هر حوزه ای(از خرید کتاب گرفته تا آموزش) به دنبال کسب اطلاعات و یا خرید محصول باشید، وب سایت های متعددی به شما معرفی می گردد. انواع کسب و کار اینترنتی را می توانید در اینترنت مشاهده کنید که هر کدام با روش بازاریابی مخصوص به خود شروع به کسب درآمد کرده اند.

آیا کسب و کار اینترنتی برای هر نوع کسب و کاری مناسب است؟

تعیین اینکه کسب و کار شما با راه اندازی، کسب و کار اینترنتی بتواند به درآمد بالا در روز برسد، به ماهیت شغل شما، ایده شما، محصول شما بستگی دارد. در هر صورت روش های مختلفی وجود دارد تا از طریق اینترنت بتوانید مشتریان جدید و ثابت و وفا داری برای خود دست و پا کنید.

یک سایت اینترنتی، تنها برای فروش محصول به کار نمی رود، بلکه می تواند نقش ها و عملکرد های مختلفی داشته باشد. زیبای و قدرت اینترنت در این است که مخاطبان شما در سراسر دنیا پراکنده هستند به عبارت دیگر هر کسی که وارد سایت اینترنتی شما شود به گونه ای جزء مشتریان بالقوه شما می باشد که در طی مقالات آینده متوجه می شویم چگونه یک مخاطب را به مشتری تبدیل کنیم.

در انتها این مقاله را با جمله ای زیبا از بیل گیس به اتمام می رسانیم که می گوید :” اگر نتوانید ساز و کاری را فراهم کنید که هنگامی که خوابید، باز هم درآمدی داشته باشید، شما هیچوقت پولدار نخواهید شد. ”

برای ادامه این مطالب در این زمینه میتوانید مقالات کسب و کار اینترنتی را دنبال کنید

فارسی پی اس دی مرجع آموزش به زبان فارسی

 

Amin-KaizeR

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *