جلوگیری از فشرده سازی تصاویر و کاهش کیفیت در وردپرس

آموزش رایگان کد های وردپرس

جلوگیری از فشرده سازی تصاویر وردپرس و کاهش کیفیت

جلوگیری از فشرده سازی تصاویر وردپرس :

همانطور که میدانید برای افزایش سرعت وب سایت یکی از روش های مرسوم فشرده سازی تصاویر وب سایت شماست . وردپرس ، خود به تنهایی تصاویر شمارا فشرده می کند تا در امر افزایش سرعت سایت شما کمک کند .

اما این فشرده سازی تصاویر باعث می‌شود تا کیفیت تصاویر ما تا حد زیادی کم شده و از نظر کاربر، یک وب‌سایت با کیفیت محتوای کم داشته باشیم .

حال شمائید که باید تصمیم بگیرید کیفیت را فدای سرعت کنید تا سرعت را فدای کیفیت !!!

اگر تصمیم شما بر این است که کیفیت را فدای سرعت کنید ، پیشنهاد ما این است که از افزونه وردپرس فشرده سازی تصایر استفاده کنید .

حال اگر تصمیم گرفتید که سرعت را فدای کیفیت کنید مقاله را دنبال کنید تا آموزش این کار را در ادامه به شما ارائه دهیم .

جلوگیری از فشرده سازی تصاویر در وردپرس

کافیست کدی که برای شما آماده کرده ایم را به فایل فانکشن‌ های وردپرس خودتان اضافه کنید. این کدها باعث می‌شوند تا فشرده سازی تصاویر در وردپرس شما به صفر برسد.

وارد هاست خود شوید در داخل فایل منیجر هاست خود در قسمت wp-content وارد پوشه Theme شوید و قالب و پوسته وردپرس خود را انتخاب کنید . در فایل های پوسته خود به دنبال فایل functions.php بگیردید . این فایل را ادیت کرده و کد زیر را بعد از تگ <?php قرار دهید :

همانطور که مشخص است شما باید مقدار ۱۰۰ را به هر مقداری که دوست دارید از بین ۰ تا ۱۰۰ انتخاب کنید. مثلا اگر ۵۰ را وارد کنید کیفیت تصاویر موقع اپلود بسیار کم و حجم هم بسیار کم خواهد شد.

موفق باشید 🙂

 

فارسی پی اس دی مرجع آموزش رایگان وردپرس

Amin-KaizeR

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*